Αύριο Κυριακή 14 Οκτωβρίου ξεκινούν και πάλι τα δρομολόγια
για Φλώρινα μετά από διακοπεί 20 μηνών. Το πρώτο δρομολόγιο θα αναχωρήσει από
την Θεσσαλονίκη στις 7.14 και θα αφιχθεί στις 9.47.
Δείτε το πλήρες πρόγραμμα
των δρομολογίων
Θεσσαλονίκης – Φλώρινας – Θεσσαλονίκης
Αρ. Αμαξοστοιχίας
|
|||
ICity 81
|
I City
83
|
I City 85
|
|
Θεσσαλονίκη
|
7:14
|
12:23
|
19:30
|
Πλατύ
|
7:40
|
12:50
|
19:57
|
Αλεξάνδρεια
|
7:47
|
12:56
|
20:03
|
Βέροια
|
8:03
|
13:11
|
20:18
|
Νάουσα
|
8:11
|
13:19
|
20:26
|
Σκύδρα
|
8:22
|
13:30
|
20:37
|
Έδεσσα
|
8:37
|
13:45
|
20:52
|
Άρνισσα
|
9:01
|
14:08
|
21:15
|
Αγ. Παντελεήμων
|
9:14
|
14:22
|
21:29
|
Αμύνταιο
|
9:21
|
14:29
|
21:36
|
Βεύη
|
9:36
|
14:44
|
21:51
|
Φλώρινα
|
9:47
|
14:55
|
22:02
|
ICity 82
|
I City
84
|
I City 86
|
|
Φλώρινα
|
6:15
|
9:59
|
16:12
|
Βεύη
|
6:27
|
10:10
|
16:24
|
Αμύνταιο
|
6:43
|
10:26
|
16:40
|
Αγ. Παντελεήμων
|
6:49
|
10:32
|
16:46
|
Άρνισσα
|
7:03
|
10:47
|
17:00
|
Έδεσσα
|
7:27
|
11:11
|
17:24
|
Σκύδρα
|
7:42
|
11:26
|
17:39
|
Νάουσα
|
7:53
|
11:36
|
17:50
|
Βέροια
|
8:02
|
11:45
|
17:58
|
Αλεξάνδρεια
|
8:16
|
11:59
|
18:13
|
Πλατύ
|
8:22
|
12:05
|
18:19
|
Θεσσαλονίκη
|
8:48
|
12:31
|
18:45
|